اقدام شگفت انگیز استقلالی ها علیه خرید جدید نکونام در روز جدید

مدیران باشگاه «استقلال» پس از تلاش های فراوان موفق شدند با یک اسپانسر مالی به توافق برسند و توافق با یکی از شرکت های موبایل منجر به بهبود وضعیت مالی فوتبالیست های آبی پایتخت شد. طبق توافق طرفین قرار بود مبلغ 50 میلیارد تومان به عنوان پیش پرداخت از سوی شرکتی که تحت قرارداد باشگاه استقلال است به “آبی ها” پرداخت شود. ابتدا قرار بود “آبی ها” با گرفتن 25 میلیارد تومان پیش پرداخت خود را از اسپانسر جدید دریافت کنند اما در ادامه به دلیل مشکلات مالی این باشگاه شرایط تغییر کرد و اکنون 35 میلیارد تومان در اختیار “استقلال” قرار گرفت. امتیاز روز گذشته باشگاه

استقلالی پس از دریافت 35 میلیارد تومان پیش پرداخت برای اسپانسر جدید خود به آنجا رفت تا بخشی از مطالبات بازیکنانش در فصل جدید را پرداخت کند. در شرایطی که بازیکنان استقلال در فصل گذشته حدود 10 تا 45 درصد از مطالبات خود را دریافت نکردند، اما برای دریافت حقوقی برابر بازیکنان در فصل جدید، بازیکنان اخیرا به این باشگاه دعوت شدند. . شب و هر کدام 10 درصد از مبلغ قرارداد فصل جدید را دریافت کردند.

اگر استقلال بازی کند، اسپانسر پول می دهد!

آبی‌های پایتخت پس از تضمین 35 میلیارد کرون به عنوان اولین بخش از قرارداد با حامی مالی جدید خود، اکنون مشتاقانه منتظر دریافت قسط دوم هستند. بنابراین در قسمت دوم شرکتی که شریک قراردادهای آبی است 15 میلیارد تومان به آنها می دهد. جالب اینجاست که تعویق سری بازی های استقلال به ضرر بچه های آبی است و طبق توافقی که با اسپانسر مالی منعقد شده است، بر اساس برگزاری بازی های خود و انصراف، پول دریافت می کنند. از سری بازی های رسمی “استقلال” امکان پذیر است. انجام تعهدات مالی بازیکنان و کادرفنی برای این تیم دشوار است.

طبق قراردادی که با اسپانسر مالی جدید منعقد شد، استقلال در 26 بازی آینده برای هر مسابقه 5 میلیارد تومان و در مجموع 130 میلیارد تومان دریافت می کند. رقمی که علاوه بر پیش پرداخت، نشان می دهد که قرارداد مالی استقلالی ها با اسپانسر مالی جدید 180 میلیارد تومان بوده است. البته با کمک هواداران باید مبلغ قرارداد اسپانسر استقلالی ها افزایش پیدا کند تا آنها بتوانند تعهدات مالی خود را به بازیکنان و کادرفنی پرداخت کنند.

ماشاریپوف و راز بودن یا نبودن!

علی خطیر به عنوان مدیرعامل باشگاه استقلال که در کارگروه تدوین ضوابط نقل و انتقالات حضور داشت تلاش می کند تا حد بودجه تعیین شده را رعایت کند. همین موضوع باعث ایجاد مشکلات زیادی بین او و جواد نکونام شده است. یکی از مشکلات اخیر میان خطیر و نکونام، استخدام جلال الدین مشاریپوف در ارتش است. ستاره ازبکستانی که از زمان جدایی اش از نصر عربستان بدون تیم است، در روزهای آینده به فکر انتخاب تیم جدیدش است و در این زمینه با استقلال هم صحبت کرده است.

ماشاریپوف تخفیف قابل توجهی به آبی ها داد و گفته می شود طرفین بر سر مبلغ 500 هزار دلار به توافق رسیده اند و در این زمینه مشکلی برای امضای قرارداد وجود ندارد. با وجود اینکه مدیران باشگاه استقلال آماده اند تا قیمت هافبک ازبکستانی را بیشتر کاهش دهند، اما او تمایلی به اعمال تخفیف ندارد. در این بین اگر قرارداد مشاریپوف با 500 هزار دلار تمام شود، بحث بر سر این است که آیا بودجه باشگاه استقلال پر شده است و شب گذشته خطیر سعی کرد برخی از بازیکنان استقلال را به کاهش قرارداد ترغیب کند که این اتفاق نیفتاد!

خطیر در کنار پرداخت 10 درصد از قرارداد بازیکنان، قصد داشت با برخی از آنها که ارزش قراردادشان در فصل گذشته افزایش چشمگیری پیدا کرد، مذاکره کند تا آنها را مجاب به کاهش قرارداد کند. با وجود مذاکرات انجام شده، توافقی بین مدیرعامل استقلال و آبی پوشان صورت نگرفت و به این معناست که علیرغم توافق اولیه با مشاریپوف، این بازیکن فرصت حضور در جمع شاگردان جواد نکونام را نخواهد داشت. تیم استقلال بودجه کاملی دارد. با این حال، پرونده جذب او همچنان باز است و اگر آبی ها بودجه لازم را داشته باشند، می تواند با او قرارداد امضا کند.

Marisol Snow

خیلی پایین میاد کارآفرین حرفه ای. پیشگام بیکن. ادم شبکه های اجتماعی متعصب موسیقی هاردکور. پزشک اینترنت.

تماس با ما