E-mail: از این آدرس ایمیل در مقابل روبوت های اسپمر محافظت می شود. جهت مشاهده آن باید جاوااسکریپت فعال باشد. . از این آدرس ایمیل در مقابل روبوت های اسپمر محافظت می شود. جهت مشاهده آن باید جاوااسکریپت فعال باشد.

نشست نقد و بررسی ویراست جدید «فرهنگ روسی به فارسی» گرانت واسکانیان

همه ی دانشجویان و دوستداران زبان روسی بی شک با فرهنگ روسی به فارسی گرانت واسکانیان آشنایی دارند و از آن استفاده می کنند. نزدیک به یک سال است که ویرایش جدید این فرهنگ با ویراستاری آقای دکتر محسن شجاعی در دسترس عزیزان قرار دارد. با گذشت این مدت زمان، فرصت مناسبی است تا به نقد و بررسی فرهنگ واسکانیان بپردازیم. جلسه نقد و بررسی این فرهنگ، چهارمین نشستی است که انجمن ایرانی زبان و ادبیات روسی برگزار میکند. در این نشست آقای دکتر محسن شجاعی (ویراستار فرهنگ)، عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال و آقایان دکتر آبتین گلکار و دکتر هادی بهارلو، اعضای محترم هیئت علمی دانشگاه تربیت مدرس به نقد و بررسی فرهنگ روسی به فارسی واسکانیان می پردازند.
از همه ی دانشجویان و دوستداران زبان روسی دعوت می شود در این نشست گرد هم آیند و علاوه بر بهره مندی از سخنرانی اساتید محترم، تجدید دیداری با دوستان هم رشته و اساتید زبان روسی داشته باشند.
زمان: یکشنبه 27 بهمن 1392، ساعت 13:30 تا 15
مکان: بزرگراه جلال آل احمد، دانشگاه تربیت مدرس، دانشکده علوم انسانی، طبقه اول، سالن استاد شکوی
نشست نقد و بررسی ویراست جدید فرهنگ روسی به فارسی واسکانیان
صفحه اصلی اخبار سایت اخبار انجمن نشست نقد و بررسی ویراست جدید «فرهنگ روسی به فارسی» گرانت واسکانیان