E-mail: از این آدرس ایمیل در مقابل روبوت های اسپمر محافظت می شود. جهت مشاهده آن باید جاوااسکریپت فعال باشد. . از این آدرس ایمیل در مقابل روبوت های اسپمر محافظت می شود. جهت مشاهده آن باید جاوااسکریپت فعال باشد.

بازدید اساتید روسی از میراث فرهنگی ایران

بازدید اساتید روسی از اماکن تاریخی ایراندر راستای معرفی بهتر فرهنگ و تمدن ایران زمین، مهمانان خارجی دومین همایش بین المللی زبان و ادبیات روسی طی 3 روزه که در تهران برای همایش حضور داشتند از موزه ملی ایران، موزه فرش، برج میلاد، پل طبیعت و... بازدید کردند.
و پس از پایان همایش به منظور گردش علمی طی 5 روز تعداد 22 میهمان خارجی به همراه رئیس انجمن دکتر کریمی مطهر و دبیر انجمن دکتر محمدبیگی و دبیر علمی همایش دکتر یحیی‌پور و خانم سارا محبوب زاده به عنوان مترجم جهت بازدید از مکان‌های تاریخی و باستانی سفری به اصفهان و شیراز داشتند.
بازدید از اصفهان
در طی 2 روز اقامت در اصفهان میهمانان از سی و سه پل، میدان نقش جهان، منارجنبان، کلیسای وانک، چهل ستون و دیگر مکانهای دیدنی بازدید کردند.
همچنین در مسیر حرکت به شیراز از پاسارگاد و آرمگاه کوروش کبیر بازدید داشتند.
بازدید از شیراز
در طی اقامت در شیراز علاوه بر بازدید از شاهچراغ، مقبره شاعران بزرگ شیرازی سعدی و حافظ و دیگر مکان‌های تاریخی و فرهنگی مثل تخت جمشید، نقش رستم، بازار وکیل، ارگ کریم خان، حمام زند، باغ ارم و... در روز سوم از ساختمان و کتابخانه پایگاه استنادی جهان اسلام و مرکز علوم منطقه‌ای بازدید کردند و نست تخصصی برگزار گردید.

گالری تصاویر

صفحه اصلی اخبار سایت اخبار انجمن بازدید اساتید روسی از میراث فرهنگی ایران